Nabízíme vám zajímavé knihy a dárky k zakoupení na faře ve Štěchovicích:

P. Pawel Adam Debek
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

ŠTĚCHOVICKÁ ARCHA

KNIHA VYCHÁZÍ S LASKAVOU PODPOROU DONÁTORKY ALENY ČERVENKOVÉ

www.apha.cz/sto-let-kostela-ve-stechovicich

OHLASY:

Pane faráři, našla jsem pod vánočním stromkem Vaši knížku, udělala mi velkou radost, děkuji.
Do nového roku Vám přeji hlavně zdravi a ať ve Štěchovicich ještě hodně hodně dlouho zůstanete ke spokojenosti svých farniků, kteří Vás mají rádi.
Moc zdravim babi Kubová - Petra maminka

SLAPY & SANTINI

cena 400,- Kč

CD PŮLNOČNÍ OBRAZY/MIDNIGHT PICTURES

V červnu jste měli možnost navštívit celostátní akci NOC KOSTELŮ ve štěchovickém kostele - a kdo navštívil kostel o půlnoci v tuto noc, vyslechl fascinující dílo hudebního skladatele, jazzového pianisty a dirigenta Kryštofa Marka, který s námi žije ve Štěchovicích. S ohledem na kvalitu díla bylo domluveno uskutečnění nahrávky této skladby a ve spolupráci s Povodím Vltavy a městyse Štěchovice vzniklo unikátní CD PŮLNOČNÍ OBRAZY / MIDNIGHT PICTURES. Skladba je inspirována štěchovickou dominantou, kostelem sv. Jana Nepomuckého, obal CD je dílem pana Jiřího Srnce, neobyčejného a skvělého výtvarníka a divadelního tvůrce – může se stát nevšedním a krásným dárkem pro milovníky nejen jazzové hudby...

cena 299,- Kč

k zakoupení zde

V rámci výročí 300 let - kostel sv. Petra a Pavla ve Slapech - vzniká sbírka na rekonstrukci varhan.

Pokud chcete přispět, zveřejňujeme č. ú. farnosti : číslo účtu: 1358108504/0600

Počítalo vloženo 14.6. 2017
počítadlo.abz.cz

Římskokatolická farnost Štěchovice, Nad Pískovnou 213, IČO: 47005629, tel. 724 791 848